top of page

Компанія “Solisen” заснована в 2019 році командою, з прогресивним поглядом на електроенергетичну галузь, яка розуміється на тонкощах своєї справи, та може розробити індивідуальний проект споживання електроенергії для будь-якого споживача. Професіоналізм фахівців нашої Компанії характеризується не лише наявністю та вмінням оперувати знанням основ роботи на ринку електричної енергії, а й умінням ставити цілі та побажання клієнтів за основу своєї діяльності.

Завдяки персонально розробленому програмному забезпеченню, ми сприяли зменшенню споживачем витрат на електроенергію протягом кожного місяця постачання на понад 15%. Основною особливістю нашої Компанії являється унікальна розробка програмного забезпечення, яке дає змогу аналізувати та відстежувати дані для закупівлі електроенергії по найвигіднішій ціні, а також проводити максимально чітке планування споживання електричної енергії для підприємств.

Це дало змогу нашій Компанії запропонувати абсолютно нові рішення в економії коштів на електричну енергію іншим підприємствам, та конкурувати з досить потужними, на сьогоднішній день, постачальниками електричної енергії.

Принцип успішної роботи нашої компанії – вигідні, стабільні та довготривалі відносини між підприємствами, а не отримання надприбутків у короткий термін. Це зумовило визначення доходу постачальника від продажу електричної енергії на рівні, всього 1-2%.

bottom of page